Εισήγηση με θέμα: «The positions of the Holy and Great Council of the Orthodox Church on bioethics” (Ιάσιο, 7 Μαΐου 2018)

Posted by Miltiadis Vantsos;Μιλτιάδης Βάντσος in Εισήγηση σε συνέδριο | Tagged , , , | Leave a comment

Η Ορθόδοξη Θεολογική Σχολή “Dimitru Stāniloae” του Πανεπιστημίου του Ιασίου (Ρουμανία) διοργάνωσε στις 7-8 Μαΐου 2018 στο Ιάσιο το διεθνές επιστημονικό συμπόσιο “Studia Theologica Doctoralia”.

Στο συμπόσιο αυτό συμμετείχα και εγώ με εισήγηση με θέμα: «The positions of the Holy and Great Council of the Orthodox Church on bioethics”.

Studia Theologica Doctoralia poster Studia Theologica Doctoralia 7-5-2018

IMG_2086 IMG_6407