Ραδιοφωνική εκπομπή για τα υπαρξιακά ζητήματα που απασχολούν το σύγχρονο άνθρωπο (15 Μαΐου 2017)

Posted by Miltiadis Vantsos;Μιλτιάδης Βάντσος in Συμμετοχή σε ραδιοφωνική εκπομπή | Tagged , , , , | Leave a comment

final_03Την Δευτέρα 15 Μαΐου 2017 ήμουν προσκεκλημένος στην εκπομπή της Σμαραγδής Καράγιωργα «Σύγχρονος ευρωπαϊκός πολιτισμός και η μαρτυρία της Ορθοδοξίας» στο Ραδιοφωνικό Σταθμό της Εκκλησίας της Ελλάδος, στην οποία μίλησα για τα υπαρξιακά ζητήματα που απασχολούν το σύγχρονο άνθρωπο και την προσέγγισή τους από την άποψη της ορθόδοξης θεολογίας.