Λεμπρόν: “Είναι ότι καλύτερο έχω αισθανθεί στην καριέρα μου”

Ο Λεμπρόν Τζέιμς στο ματς των Καβαλίερς με τους Ουίζαρντς πέτυχε 57 πόντους και έμεινε στην ιστορία καθώς έγινε ο πρώτος παίκτης σε τέτοια ηλικία που φτάνει τους 29.000 πόντους!

lebron-james-cleveland-cavaliers-1-625x470

Ο “Βασιλιάς” μετά την μυθική του εμφάνιση, σε δηλώσεις που έκανε στάθηκε στο συναίσθημα που ένιωσε μετά το τέλος του ματς.

Αναλυτικά τι είπε:

“Μπορεί να είμαι ο νεότερος που πετυχαίνει τόσους πόντους, αλλά δεν νιώθω νέος. Αυτό που ένιωσα απόψε ήταν ότι καλύτερο στην καριέρα μου μέχρι στιγμής. Έκανα ότι έπρεπε για να μας βοηθήσω να ξεφύγουμε από τις συνεχόμενες ήττες. Και κάθε σουτ που έκανα ήμουν σίγουρος ότι θα μπει”.

Πηγή:Eurohoops.net

Profile photo of Maria Papadopoulou;Μαρια Παπαδοπουλου

Σχετικά με Maria Papadopoulou;Μαρια Παπαδοπουλου

Φοιτήτρια της σχολής Πολιτικών Επιστημών του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης.
Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.