Σεμινάριο για τις ηλεκτρονικές πηγές και υπηρεσίες της Βιβλιοθήκης του ΑΠΘ

mendeley

Το σεμινάριο αυτό έχει ως στόχο την εξοικείωση των φοιτητών και των φοιτητριών της Θεολογικής Σχολής με τις ηλεκτρονικές πηγές και υπηρεσίες της Βιβλιοθήκης του ΑΠΘ ώστε να μπορούν να αναγνωρίσουν τις πληροφοριακές τους ανάγκες, να ταυτίσουν, να εντοπίσουν, να αξιολογήσουν και να χρησιμοποιήσουν αποτελεσματικά την πληροφόρηση. Το ειδικό αυτό σεμινάριο που απευθύνεται σε μεταπτυχιακούς φοιτητές και υποψήφιους διδάκτορες θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 13 Μαρτίου και ώρα 10:00 στην αίθουσα εκπαίδευσης της Κεντρικής Βιβλιοθήκης (Β υπόγειο). Η διάρκεια του είναι δύο ώρες και την παρουσίαση του ειδικού λογισμικού θα κάνουν οι κυρίες Σοφία Αλεξανδρίδου και Κατερίνα Μπρανιώτου. Μπορείτε να δηλώσετε συμμετοχή παρακάτω.

Ηλεκτρονικές πηγές και υπηρεσίες της Βιβλιοθήκης ΑΠΘ

Profile photo of Moschos Gkoutzioudis;Μόσχος Γκουτζιούδης

Κατηγορίες: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ. Ετικέτες: . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.