Καθηγητές και φοιτητές καθαρίζουν αύριο τον χώρο του Α.Π.Θ. από τα σκουπίδια

Σε κοινή συνάντηση των Πρυτανικών Αρχών με τους Κοσμήτορες των Σχολών και τους Προέδρους των Μονοτμηματικών Σχολών και Τμημάτων, αποφασίστηκε να διοργανωθεί εθελοντική εκστρατεία καθαρισμού του Α.Π.Θ., την Πέμπτη 29 Νοεμβρίου 2012  και ώρα 12 μ.μ. Καλούνται όλα τα μέλη της Πανεπιστημιακής Κοινότητας να συνδράμουν στην εκστρατεία, ακολουθώντας τις οδηγίες των Κοσμητόρων των Σχολών και των Προέδρων των Τμημάτων τους.

Ακολουθεί το μήνυμα το Κοσμήτορα της Θεολογικής Σχολής του Α.Π.Θ., καθηγητή Μιχαήλ Τρίτου

Η υπόθεση της καθαριότητας και της υγιεινής στους χώρους του Πανεπιστημίου είναι υπόθεση όλων μας. Καλούνται τα μέλη ΔΕΠ και οι φοιτητές αύριο Πέμπτη 29 Νοεμβρίου και ώρα 12 μ. να παραβρεθούν στον έμπροσθεν της Κοσμητείας χώρο προκειμένου να συνδράμουν στο έργο της καθαριότητος του περιβάλλοντος χώρου της Θεολογικής Σχολής.

Profile photo of Moschos Gkoutzioudis;Μόσχος Γκουτζιούδης

Κατηγορίες: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.